Планшет

Ремонт планшетів усіх брендів на Android, Windows і планшетів iPad в Apple Center

Планшети стали незамінними в роботі офісів і як домашні розваги. Планшет користується популярністю і у дітей, адже коштує планшет набагато дешевше комп'ютера, при цьому на ньому можна грати в красиві і сучасні ігри, дивитися фільми і навіть робити уроки.

У будь-якому випадку, час від часу з планшетами вас виникає багато проблем, серед яких найчастіші:

 • Розбиті, надтріснуті дисплеї або дисплеї, що роздулись.
 • Пошкодження корпусу або роз'ємів на ньому.
 • Планшет просто не вмикається.
 • Батарея не тримає зовсім або слабо тримає заряд.
 • Проблеми з тачскріном — планшет просто не відповідає на натискання.

Сервісний центр ремонту планшетів Apple Center здійснює заміну екранів, батарей, корпусів й інших деталей пристрою. На відремонтовані пристрої діє гарантія — до 3 років.


Ремонт планшетів — ціни

Багато в чому вартість реомнту залежить від ступеня поломки, тому принесіть планшет, що не працює, до нас і ми визначимо поломку і зорієнтуємо за ціною ремонту планшета і за терміном.


Чи є гарантія на ремонт планшетів в Apple Center?

Гарантія на ремонт будь-якої техніки в Apple Center до 3-х років.


Найчастіше до нас звертаються з таких видів робіт:

 • Прошивка планшета — майстер змінює операційну систему і деякі її аспекти для підвищення швидкодії і усунення всіх помилок.
 • Заміна скла — ремонт планшетів найчастіше грунтується на заміні тачскріна або на заміні скла дисплея.
 • Ремонт плати або інших внутрішніх деталей — трудомісткий процес, сильно залежить від наявності тих чи інших специфічних чіпів на складі.
 • Заміна батареї — ще одна розповсюджений вид робіт.

Безпека планшетів в ваших руках

Звичайно, всіх цих неполадок можна запросто уникнути, якщо правильно стежити за своїм пристроєм. При ремонті планшетів заміна батареї може не знадобитися, якщо ви будете розділяти час зарядки і час для користування. Так, доволі велике число споживачів користується дома планшетами, підключеними до розеток, що погано позначається на довговічності акумулятора.

Слідкуйте за станом планшета і уникайте неприємностей завдяки таким рекомендаціям:

 • Дисплей — протирайте від пилу м'якими тканинами, щоби не утворилося подряпин. Рекомендується установка захисного покриття на екран, за рахунок чого навіть після падіння екран залишиться цілим.
 • Роз'єми — для більшого збереження гнізд для навушників, зарядних пристроїв, USB й інших портів можна придбати захисний чохол, який буде зберігати корпус від вологи і пилу.
 • Операційна система — завантажуйте програми лише з перевірених сайтів і сервісів, щоб не нашкодити зайвий раз своєму планшету. Частина проблем нерідко виникає саме через встановлення погано працюючих програм. Видалення таких додатків, а іноді оновлення операційної системи допомагає повернути пристрій в працюючий стан.

Для планшетів рекомендується купувати захисні стекла і чохли, щоб уберегти дисплеї і корпуси від поломок під час випадкових падінь.

У даній категорії немає товарів.