Смартфон

Ремонт смартфонів усіх брендів в Apple Center

У сучасному світі майже у кожного є зручний смартфон. Тепер можна зв'язуватися дистанційно не тільки за допомогою телефонії, а й за рахунок інтернет (месенджеры, соціальні мережі). Щоби соціальні мережі і додатки працювали безперебійно, необхідно час від часу чистити пристрій і проводити діагностику.

Сервісний ремонт смартфонів у Apple Center допоможе усунути такі проблеми, як:

 • Нестабільна робота тачскрін.
 • Накопичена пил під корпусом.
 • Збиті роз'єми для навушників.
 • Розбитий дисплей.
 • Виснажений акумулятор.

Перераховані проблеми є найпоширенішими, але трапляються і більш специфічні, тому перш за все принесіть (надішліть поштою) ваш пристрій для діагностики.


Скільки коштує заміна екрану, заміна акумулятора або заміна скла?

Кожен випадок ремонту в Apple-Center унікальний, тому вартість завжди різна. Можна лише виділити кілька найбільш витратних операцій:

 • Заміна дисплея — дорога операція, яка відмінно підійде для власників старих поколінь смартфонів, а не нових. Так, замінити дисплей у старого iPhone 7 набагато дешевше, ніж у iPhone 12.
 • Заміна нутрощів — високотехнологічні чіпи на ринку недешеві, адже від них залежить працездатність всього телефону. Добре, що у нас є всі потрібні деталі для ремонту, так як ми спеціалізуємося давно на цьому виді діяльності.
 • Прошивка — можна заново перепрограмувати систему, щоб все працювало швидше. Однак в такому випадку призначені для користувача дані можуть бути втрачені або частково втрачені.

Ціни можуть варіюватися від 250 до 2000 грн, в залежності від поломки і складності ремонту.


Чи є гарантія на ремонт смартфонів?

В Apple Center гарантія на ремонт будь-якої техніки до 3-х років.


Безпека смартфона у ваших руках

Перш за все купіть захисне скло і чохол, щоби знизити ймовірність зіткнення смартфона з землею. Крім того, на новинки в нашому каталозі, а також на популярні товари,  можна отримати гарантію з додатковою протекцією, так що в разі поломки можна буде звернутися в Apple Center.

Але ви і самі можете доглядати за смартфоном за допомогою простих правил:

 • Волога — намагайтеся не діставати пристрій під зливою, а якщо і робите це, то виключно в чохлі. Втім, деякі моделі Apple дозволяють тримати техніку під водою певний час. Заміни зарядного гнізда й інших внутріщніх деталей ви уникнете саме завдяки цьому.
 • Камера — проблема розбитою камери в більшості випадків стосується останніх моделей, у яких вона злегка виповзає з корпусу. При зіткненні або зіткненні з твердими поверхнями цілісність може порушитися.
 • Засміченість — час від часу здавайте в чистку або виконуйте її самі, але в такому випадку будьте обережні при розбиранні і складанні пристрою. Тут діє правило: якщо не впевнений, що розбереш смартфон, почистиш і складеш його так, щоб він і далі працював, то краще чистку довір професіоналу.

Зі Apple Center збереження ваших пристроїв гарантоване!

У даній категорії немає товарів.