PlayStation

Ремонт ігрових консолей, джойстиків, гарнітури e Apple Center

Командою Apple Center надається ремонт ігрових консолей. Логічно припустити, що PlayStation буде тим частіше здаватися в ремонт, чим більше людей буде ними користуватися. Зростання продажів триває, адже на ринку з'явилися консолі нового покоління — PS5 і Xbox One Series X, так що люди хочуть привести в порядок свої старі плейстейшен і продати або віддати їх e добрі руки.

Ігровe приставкe буде полагоджено нашими майстрами, але для оптимізації швидкодії процесів необхідно повідомляти коректні дані з проблем, що виникають з вашої консоллю.


Ремонт плейстейшен — основні поломки

Часто у людей виникають такі проблеми з ігровими приставками:

 •  Кнопки западають, зламані або залипають на джойстику консолі.
 • Консоль не включається.
 • Не працює Bluetooth.
 • Перестали працювати USB-порти.
 • HDMI порт зламався.
 • Не читає жорсткий диск.

І це тільки мала частина всіх проблем, які можуть трапитися з будь-якою з приставок. Крім іншого клієнти часто звертаються з поламаним джойстиком, у якого відвалилася пара кнопок або стік. Мало того, часті проблеми у плейстейшен пов'язані і з пам'яттю, що перестає нормально працювати і записувати дані.

Природно, вартість ремонту вашої консолі залежить від ряду специфічних моментів. Все залежить від стану геймпада або корпусу, від цілісності тих чи інших деталей. Крім того, в ході ремонту пристрою може виявитися інша поломка, про що вам відразу ж повідомлять і запропонують огляд з подальшим вирішенням клієнта — необхідний ремонт чи ні. Скільки коштує ремонт плейстейшен — телефонуйте і запитуйте і ми розповімо всі деталі.


Безпека консолі в ваших руках

Не забувайте, що до кожного пристрою необхідний правильний підхід, який вбереже девайс від частих поломок. Бережливий користувач буде стежити за власною консоллю. Дотримуйтесь цих пунктів, щоб ігрова прситавка вам прсолужила довше.

 • Прочищайте решітки вентиляції на PlayStation — це захистить від перегріву приставки.
 • Намагайтеся стежити за оновленнями системи і не приймайте ніякі пропозиції від сторонніх сервісів, адже через це можуть початися проблеми з операційною системою.
 • Не нахиляйте приставку, акуратно переносьте та не вдаряйте, адже це може призвести не тільки до зовнішніх проблем, але і до внутрішніх.
 • Акуратно вставляйте диски, щоб не поламати дисковод.
 • Тримайте приставку в максимально сухому місці, куди не потрапить волога.

Дотримуйтесь цих простих правил, щоби зберегти консоль в надійному стані. Ремонту джойстиків плейстейшен теж можна уникнути, якщо не перегинати стіки, не бити об стіл ріжками геймпада, що не здирати кнопки і не виривати курки.

Телефонуйте у Apple Center, отримайте консультацію і відремонтуйте свій улюблений пристрій без зволікань!


Чи є гарантія на ремонт?

Гарантія на ремонт техніки в Apple Center до 3-х років.

У даній категорії немає товарів.