Вживані iMac

Купити вживаний iMac — та саме якість за зниженою ціною

Для покупки доступні всі актуальні моделі iMac б/  2019 – 2021 років. Якщо ви задумалися про купівлю, тоді саме час ознайомитися з матеріалом нижче і вибрати собі вживаний аймак.


Як купити моноблок Apple — вибір моделі за характеристиками

На теперішній час час на ринку існує 2 основних моноблочних комп'ютера. Суть пристрою в тому, що воно не займає багато місця і оптимізує робочий процес і офісний простір. Разом з тим, пристрій має потужний процесором і дає можливістьє працювати одночасно в декількох програмах.

iMac

iMac поставляють у двох видах: 21,5 (4K) або 27 (5K) дюймів діагональ. Перед вами найкращий екран, який не відблискує і має максимально чітке зображення завдяки технології Retina. Скло з нанотекстурой і PRO Display XDR.

  • Процесор — обладнаний 6-ядерним процесором Intel Core i7 восьмого покоління. 27-дюймова версія обладнана 10-ядерним процесором Intel Core i9 десятого покоління. Кожен пристрій використовує прискорення Turbo Boost для збільшення продуктивності.
  • Пам'ять — комп'ютер для великих завдань має ОЗУ до 32 ГБ, а обсяг внутрішнього накопичувача становить 1– 8 ТБ в залежності від дюймової моделі моноблока. Швидкість читання найвища, так що обробляти запити і програмні моменти комп'ютер буде швидко.
  • Вбудована периферія — камера на 720p або на 1080p для 27-дюймової моделі. Мікрофони студійної якості, а також роз'єми для зовнішніх пристроїв.

iMac Pro

iMac Pro перемістить вас зразу у світ майбутнього, де вас зустріне потужний процесор на 18 ядер з режимом Turbo Boost. Багатопотокова обробка даних, прискорений рендеринг, поліпшена кеш-пам'ять.

  • Процесор — дозволить працювати з найресурсномысткышими програмами, а вбудоване графічне ядро ​​Vega дасть помітну перевагу при роботі з графікою.
  • Пам'ять — вбудовано до 256 ГБ оперативноъ пам'яті з частотою в 2666 МГц. Користуйтеся многозадачностью на повну котушку! Обсяг пам'яті накопичувача в розмірі до 4 ТБ.
  • macOS Big Sur — нова операційна система, адаптована під сучасні вимоги і можливості. Покращений інтуїтивно зрозумілий дизайн меню, всі зручні функції на видному місці. Естетична насолода і практичність в одному флаконі!

Чому купити моноблок Apple б/у краще в Apple Center?

Купуючи вживаний моноблок Apple iMac у Apple Center ви отримуєте гарантію до 12 місяців, підтримку ремонтно-сервісного центру Apple Center і можливість оформити оплату за товар частинами або миттєвою розстрочкою. Ви також можете обміняти свій старенький iMac на новий з доплатою.

У даній категорії немає товарів.