Apple

Виберіть тип пристрою

Замовити ремонт

При замовленні через сайт знижка -5%

Ремонт телефонів iPhone від Apple в Apple Center

Смартфони від Apple стали міжнародним улюбленцем на ринку мобільного зв'язку. Але оптимізація і швидкодія з чудовим дисплеєм високої чіткості можуть в один момент перестати працювати або періодично виходити з ладу. Терміновий ремонт айфона може знадобитися і в тому випадку, коли пристрій було ненавмисно упущено на підлогу, на бетон, землю і т.д. Таким чином, спочатку необхідно слідувати правилам безпеки, щоб не віддавати в ремонт айфон.

 •  Намагайтеся носити телефони в чохлах і з захисними стеклами, адже так падіння будуть пом'якшені, а екран залишиться в повній цілості й схоронності.
 • iPhone часто поводиться нестабільно при холодній температурі - може різко розрядитися або вимкнутися.
 • Тримайте пристрій в сухому місці, адже будь-яке втручання вологи може пошкодити роз'єми, камеру, а то і внутрішні деталі.
 • Менше використовуйте підключений до зарядного пристрою смартфон, щоб акумулятор прослужив довше і надійніше.
 • Не завантажуйте зі сторонніх ресурсів програми і файли, які якось намагаються впливати на вашу операційну систему. Все, що слід використовувати в iPhone — це його застосування і офіційні в App Store.


Де відремонтувати iPhone?

Сервісний центр Apple Center допоможе в ремонті і усунення будь-якої проблеми, пов'язаної з тим чи іншим поколінням iPhone. Ми виробляємо:

 1.  Діагностика iPhone.
 2. Ремонт екрану iPhone.
 3. Ремонт материнської плати.
 4. Ремонт айфона з виїздом майстра.
 5. Заміна акумулятора.
 6. Заміна захисного скла.
 7. Терміновий ремонт iPhone.
 8. Ремонт динаміків.
 9. Інші види ремонту телефону iPhone (в залежності від результатів діагностики).

Якщо у вас трапилася неприємність, наприклад, не включається смартфон, або розбилося захисне скло, тоді звертайтеся до нас. Ми поміняємо дисплей iPhone, щоб він став зовсім, як новенький.

Ми працюємо з найбільш частими випадками і зовсім вже індивідуальними випадками, так що допоможе усунути неполадки із зарядними пристроями, з акумулятором, мережею і динаміками. Перед вами швидкий і якісний сервіс по усуненню проблем. Безпечне вилучення вивітрілого акумулятора гарантується.


Скільки коштує ремонт iPhone?

Все залежить від того, наскільки смартфон пошарпаний, що саме необхідно лагодити або усувати. Поміняти екран на iPhone - це найбільш дорога операція, тоді як захисні скла є найбільш частими серед клієнтів.

Так, в сервісному центрі можна зробити заміну скла - все в руках оперативного майстра. Звичайно, рано чи пізно захисне скло може теж розбитися, особливо якщо вести активний спосіб життя, але все одно врятує ваш екран. Поміняти захисне скло - це багато в чому раз дешевше, ніж міняти в результаті цілий дисплей.

Поміняти акумулятор - ще одна поширена послуга, адже велика кількість моделей iPhone старих поколінь були не стійкі до морозів, через що швидко розряджалися або просто вимикалися, йшли в сплячий режим. Зміна акумулятора - до сих пір часта операція у майстрів, адже проблеми з батареєю можуть статися і через недогляд власника або через нещасного випадку.

Кожен випадок з ремонту айфона має свої особливості, тому ціна за ремонт встановлюється після діагностики пристрою.

У даній категорії немає товарів.