AirPods

Де купити AirPods? Звичайно в Apple Center

AirPods — бездротові навушники Еппл, що працюють на Bluetooth. Вперше пристрій було анонсовано в 2016 році, коли презентували й новий на той час iPhone 7. Незабаром після цього почалися продажі першого покоління, але у 2020 є актуальною версія другого покоління, яка в магазинах шукається за допомогою приставки 2 Gen або просто 2.

Аірподс стали вкрай зручним пристроєм, з яким використання iPod, iPhone та іншої продукції Apple піднялась до нового рівня. Поставляються в компактному футлярі-кейсі, за допомогою якого і заряджаються. Основна фішка у функціях, які у компанії як завжди на висоті. Навушники повністю бездротові і розділені на два — для кожного вуха. Якщо користувач виймає з вуха один навушник, то відтворення композиції на пристрої припиняється. Як тільки обидва навушника знову будуть задіяні — музика продовжить грати.


Чим кращі навушники Apple AirPods від інших навушників

Голосовий персональний помічник Siri теж підтримується Apple AirPods, завдяки чому можна швидко знаходити потрібні композиції, працювати з бібліотекою аудіофайлів, зупиняти і відтворювати авдіо. Мало того, Siri дозволить швидко зв'язатися з кимось із контактів, встановити через GPS місце свого перебування, а також зробити музику ще голосніше!

Навушники AirPods працюють виключно на версіях операційних систем iOS 10 або вище. Підключаються до персональних комп'ютерів, ноутбуків macOS Sierra, а також до годинника watchOS. Слухати улюблені композиції та шукати новинки можна на будь-якому пристрої з підтримкою Bluetooth 4.0.

Apple AirPods — це абсолютно нові можливості, наповнені чарами звуку. Такої планки якості компанія досягла за рахунок придбання Beats Electronic у 2014 році, що відповідальні за розробку навушників і динаміків. Apple AirPods, новинка 2014 року, стали хітом, тому за розробку аналогів взялися компанії Sony і Samsung.


Характеристики навушників Еппл

Процесор:

Перед тим як купити AirPods, рекомендуємо ознайомитися з моделями та параметрами навушників. Пристрій працює за рахунок поліпшеного технічного мікропроцесора H1 зі збільшеною тактовою частотою в порівнянні з першим поколінням, яке вже знято з продажу.

Завдяки новому чіпсету інформація передається на 75% швидше, ніж це було в попередньому поколінні навушників. Все це досягається за рахунок технології Bluetooth, що дозволяє управляти дистанційно навушниками за допомогою натискання пальців.

Заряд:

Всередині знаходиться енергоємна літій-іонна батарея, що забезпечує:

  • AirPods 2 — стабільність роботи до 5 годин без підзарядки. Кейс працює без заряду більше 24 годин. Розрядилися навушники в дорозі? Просто помістіть їх у кейс, почекайте 15 хвилин і продовжуйте слухати музику протягом 3-х годин.
  • AirPods Pro — має все ті ж примочки й фішки,  за винятком підзарядки, яка тепер займає замість 15 хвилин всього 5, а працюють навушники до 4,5 годин без зупинки.

При цьому ви можете вибрати кейс для навушників — він може заряджатися без проводів або з ними. Звертаємо увагу, що версія Pro виключно бездротова!


Основні відмінності AirPods від AirPods Pro

Крім розглянутих відмінностей в заряді і кейсах, навушники AirPods Pro мають ще масу особливостей, завдяки яким їх ціна повністю виправдовується.

  1. Звучання — Про версія справляється з шумами більш вдало, ніж стандартна модель другого покоління навушників. Є навіть можливість регуляції придушення шуму чи використання спеціального Прозорого режиму, який виводить музику на іншу частоту, щоби ви чули навколишнє середовище.
  2. Захист — Про версія чудово підійде всім, хто використовує активний відпочинок або ходить в тренажерні зали. Фішка в водонепроникності, яка береже пристрій від поту і крапель води. Втім, робити запливи в басейнах не радять, адже при тривалому впливі вологи працездатність пристрою погіршується.
  3. Накладки — в комплекті Про версії поставляються вкладиші різних розмірів. Їх можна надіти на навушники, щоб підвищити комфортність прослуховування музики. Всього поставляється 3 пари вкладишів.

Це найбільш значущі і видимі користувачами відмінності, проте їх куди більше, включаючи поліпшення звучання в плані музичних частот і широти звукової сцени. Використовується в AirPods Pro і адаптивний еквалайзер, який, за словами розробників, здатний автоматично налаштувати частоти звучання під фізіологію користувача.

Щоб зарядити кейс, необхідно використовувати провід роз'єму Lightning. Якщо кейс бездротовий, тоді потрыбен доступ до пристрою стандарту Qi. За допомогою точкового індикатора ви дізнаєтеся про статус зарядки кейса.

Ціна на AirPods Pro дорожче стандартної версії другого покоління, але в інтернет-магазині Apple-Center можна оформити миттєву розстрочку або оплату частинами для отримання бажаного товару. Крім повного комплекту є можливість придбати окремо кейс для навушників, а також чохли для цих модних гаджетів.


У даній категорії немає товарів.