Вживані Apple Watch

У магазині Apple Center ви можете купити б/у Apple Watch, розумні годинники від Apple, у відмінному стані. Гарантія при покупці — до 12 місяців з можливістю продовжити гарантію.

Як купити вживані Apple Watch?

Перш, ніж купити розумні годинник Еппл Вотч, варто визначитися з поколінням пристрою. В даний момент на ринку найчастіше можна зустріти годинник Apple не нижче 3-го покоління.

Виберіть найбільш зручну модель А пл Вотч б / у для придбання:

  • Apple Watch Series 6 — ця модель має масу функцій. По-перше, дисплей збільшився в порівнянні з попередніми моделями до 5-го покоління. Діагональ 1,78 дюймів, вбудовані нові датчики для відстеження речовин у крові, кисню і багато чого іншого. Чудово підійдуть усім, хто активно займається спортом, адже з ними можна навіть пірнати.
  • Apple Watch Series 5 — модель з трохи меншою кількістю функцій, ніж 6-те покоління, зате все непотрібне було прибране і переналаштоване. П'яте покоління до сих пір залишається популярним за рахунок ідентичної діагоналі, GPS, Bluetooth, Wi-Fi, додаткових застосунків, зв'язку з iOS пристроями. Дізнайтеся про свої місячні спортивні показники, дізнайтеся про цикли, можливі затримки, зв'язуйтеся з рідними і відповідайте на пошту.
  • Apple Watch SE — спрощена версія для справжніх спортсменів, яка була створена в співдружності з Nike. Як підсумок — перед вами все той же високотехнологічний годинник, але оснащений комфортним і адаптованим під тренування ремінцем. Звертаю увагу на каталог вживаних товарів, серед яких ця модель годинника може продаватися без фірмового ремінця Nike.
  • Apple Watch Series 3 — має менший запас пам'яті, а значить, не так багато музики і додатків можна буде тримати в системі. Це найпрсотіша модель, яка за сумісництвом є і найбюджетнішою в сегменті цін Apple Watch б/у класу. Відстежуйте ритм життя зі зручними показниками вашої денної активності. Виконуйте завдання, отримуйте в нагороду стилі оформлення і теми для годинника!

Після вибору моделі, огляньте вживаний Apple Watch візуально, увімкніть пристрій та переконайтесь, що він працює нормально і на ньому встановлена ​​операційна система Watch OS.


Чому купити Apple Watch б / у краще в Apple Center?

Apple Center — це не тільки крамниця з продажів нової та вживаної техніки Еппл, а й майстерня з реомнту елетронних пристроїв. Купуючи вживані розумні годинники Apple Watch у Apple Center, ви отримуєте гарантію на гаджет до 12 місяців з можливістю продовження гарантії. Оплатити покупку можна частинами або за допомогою миттєвої розстрочки.

В Apple Center вам допоможуть професіонали своєї справи, підкажуть і порадять, щоб ви не промахнулися з товаром, який підходить саме вам. Відгуки на б / у техніку за статистикою за останні роки змінилися в кращу сторону, і більшість людей вважає за краще не переплачувати зайві гроші за модні гаджети, які не відповідають політиці регіональних цін.

У даній категорії немає товарів.