LED-TV

Лагодження LED телевізорів в Apple Center

Сталася поломка телевізора? Це неприємно, але відновити LED і LCD можна. Рідкокристалічний телевізор далеко не новітня технологія, але до сих пір люди плутають LED і LCD телевізори. Відмінності між телевізорами двох типів на перший погляд відсутні, проте під екраном у LED ховається маса світлодіодних лампочок, тоді як в LCD вбудована флуоресцентна підсвітка. Знання про це допоможе в ремонті підсвічування.


Немає зображення — що робити?

Звичайно ж, звертайтеся швидше до майстрів. Адреса й телефони ремонтної майстерні дивіться в разділі «Контакти».


Три найпоширеніші несправності LED-телевізорів:

  1. Мерехтіння — якщо екран раптом почав мерехтіти, стаючи то тьмяним, то світлим, тоді висока ймовірність, що проблема викликана системою охолодження, яка стоїть на лампі для підсвічування і вийшла з ладу. Другий варіант проблеми — це поломка самої лампи.
  2. Смуги — певна кількість не тільки телевізорів, але й моніторів, виходячи, з ладу йдут смугами. Таким дисплеям потрібний ремонт або заміна відеопроцесорів, видеоусилителей, трансформаторів.
  3. ТБ не ловить сигнал — у такому випадку з'являється білий шум, який виникає через різні причини. Причиною може бути несправність антени, тюнера і т.д.

Ремонт ЛЕД-ТБ завжди пов'язаний з діагностикою, яку спеціалісти зі Apple Center готові влаштувати вашому девайсу. Про ціни запитати можна за телефоном гарячої лінії або на сайті через форму зворотнього зв'язку в розділі «Контакти».


Рідкокристалічний телевізор - нюанси ремонту

Вартість надання тих чи інших послуг залежить від ступеня поломки. Це можна встановити лише після діагностування прситрою.Мало того, ринок постійно оновлюється, так що — чим новіше технологія, тим її дорожче ремонтувати. Наприклад, дисплей Edge LED використовує більш сучасну технологію, через що ціна ремонту помітно вище.

Рекомендуємо відразу розповісти по телефону коротко про свою проблему, про модель телевізора та інші деталі - це значно прискорить процес ремонту вашої техніки!


Команда Apple Center — ми готові допомогти вам з ремонтом:

  • Пошкоджених корпусних деталей ЖК-дисплеїв.
  • Виробничого браку або інших несправностей, виявлених при роботі пристрою.
  • Несправнысть внутрішніх деталей.
  • Інші поломки.

Чи є гарантія на ремонт?

Гарантія на ремонт техніки в Apple Center до 3-х років.

У даній категорії немає товарів.