Ноутбук

Ремонт ноутбука в сервісі Apple Center

Завдяки нашим фахівцям ваша офісна конячка буде знову в дsks. Фахівці Apple Center проконсультують, проведуть діагностику ноутбука, візьмуть на ремонт і відновлять девайс.


Причини виникнення проблем з ноутбуком:

 • Перегрів — мабуть, найчастіша проблема, так як багато користувачів часто кладуть ноутбуки на дивани, крісла та ліжка, закриваючи вентиляційні отвори цих пристроїв і ті перегріваются. Все це негативно позначається на роботі ноутбуків.
 • Клавіатура — найчастіше з нею виникає одна і та же проблема, що переслідує користувачів: випадання клавіш. З подібним часто стикаються молоді пари з дітьми, які через надмірну допитливість намагаються колупати кнопки на клавіатурі. Але не рідше рветься шлейф, через що ноутбук не включається.
 •  Екран — часто з'являються на дисплеї смуги, які закривають огляд. Смуги зазвичай бувають різних кольорів. Найчастіше проблема полягає у внутрішньому кріпленні екрану. Мало того, у декого екран взагалі згасає, ноутбук включається, але на дисплеї нічого не відбувається.
Звичайно, це далеко не весь список можливих проблем, з якими наш сервісний центр готовий впоратися!Ремонт ноутбуків — ціни

Вартість ремонту залежить від тієї чи іншої проблеми. Ціна встановлюється після діагностики ноутбука у кожному конкретному випадку. В тому числі і в таких:

 • Ремонт живлення ноутбука.
 • Ремонт батареї ноутбука.
 • Ремонт матриці ноутбука.
 • Ремонт кулера ноутбука.
 • Чистка ноутбука.

Ми ремонтуємо ноутбуки всіх моделей і брендів, в тому числі і ноутбуки Apple, Acer, Asus, Compaq, Dell, Hp, Lenovo, MSI, Panasonic, Samsung, Sony, Toshiba. Скільки коштує ремонт ноутбука? Дізнайтеся після консультації з фахівцем!


Чи є гарантія на ремонт?

Гарантія на ремонт будь-якої техніки в Apple Center до 3-х років.


Безпека ноутбука в ваших руках

Не забувайте, що техніка любить правильний догляд і увагу. Дотримуйтесь пунктыв, які допоможуть уберегти ваш ноутбук від поломок:

 1. Намагайтеся використовувати спеціальну підставку для ноутбука, щоби пристрій не перегрівався.
 2. Періодично віддавайте ноутбук на чистку в сервісний центр. Пил є джерелом зниження швидкодії ноутбука і загорянь.
 3. Чи не ударяйте ноутбук при перенесеннхя корпусом або кришкою, адже через це можна пошкодити екран або клавіатуру.
 4. Тримайте ноутбук подалі від вологих місць, адже краплі, що потрапили в порти, можуть нашкодити всій системі.
 5. Завантажуйте програми і додатки тільки з офіційних сайтів.

У даній категорії немає товарів.