Про нас

Інтернет-магазин Apple Center — це завжди приємний сервіс і покупки!

Наша мета

Мета магазину Apple Center — поліпшити якість життя наших клієнтів, співробітників і партнерів. Принести в ваше життя і бізнес світ цифрових технологій. Створити умови для виникнення і впровадження нових ідей.

Інтернет-магазин Apple Center дбає про кожного покупця. Ми прагнемо надавати тільки найякіснішу продукцію від всесвітньо відомих виробників.

Apple Center це:

  • Крамниця з продажу продукції Apple і цифрової продукції інших всесвітньо відомих брендів.
  • Ремонтна майстерня смартфонів, планшетів, комп'ютерів, ноутбуків, LED-телевізорів, електротранспорту і іншої цифрової техніки.

Кваліфіковані фахівці, які спеціалізуються на ремонті конкретних марок, не витрачаючи час на загальну діагностику пристрої оперативно знайдуть причину несправності, визначать перелік необхідних робіт і комплектуючих, які підлягають заміні. Наявність необхідних запчастин безпосередньо на складі істотно скорочує терміни на ремонт девайсу. Пряма співпраця з виробниками якісних запасних частин, велика кількість сервісних центрів по ремонту мобільних телефонів і досвідчених майстрів забезпечує розумну вартість робіт.

Ми готові надати вам професійну допомогу по інформації, яка вас цікавить,  або у виборі пристрою, що відповідає зазначеним вимогам. Всі питання ви можете задати зручним для вас способом, чи то через онлайн-чат, чи за контактними номерами:
+380 67 700-66-07,
+380 93 700-66-07,
+380 66 700-66-07.