Смарт-годинники

Розумний годинник — це складний пристрій, будь-яку частину якого можна пошкодити — випадково чи ні. Ремонт розумних годиннриків може знадобитися в будь-який час — і тут на допомогу прийдуть співробітники Apple Center, які усунуть всі неполадки.

Причиною виходу з ладу розумних годинників можуть стати найрізноманітніші чинники — удар екрану, падіння пристрою, спроба самостійного лагодження, прошивки, потрапляння вологи тощо. Кваліфіковані співробітники ремонтної майстерні магазину Apple Center допоможуть визначити причину поломки смарт-годинників, окреслять необхідне коло робіт і які деталі замінити, якщо того вимагає ситуація.


Ремонт смарт-годинників і фітнес-годинників — що може вийти з ладу

Нижче ми спробуємо перерахувати основні проблеми смарт-годинників, але навіть якщо ви зрозуміли причину несправності, не ремонтуйте розумний годинник вдома, не володіючи потрібною кваліфікацією.

  • Збій на програмному рівні — через встановлення сторонніх додатків може відбутися збій гаджета. Для цього доведеться скидати годинник до заводських налаштувань, хоча трапляються і більш складні ситуації, з якими доведеться розбиратися методом нової прошивки й установлення правильного ПОЗ.
  • Акумулятор — нерідко буває, що смарт-годинник різко відключаються, хоча показував повний заряд. Якщо у вас відбулися будь-які проблеми з батареєю, то команда Apple Center допоможе замінити її або полагодити несправність, пов'язану із зарядом пристрою.
  • Дисплей — часом не реагує на натискання, не блокується, не калібрується та інше. Для усунення проблем звертайтеся у Apple Center, де вам швидко і просто замінять батарею і дадуть корисні поради щодо використання годинника.
  • Мобільний зв'язок — не секрет, що розумні годинники компаніями, що мають безперебійне з'єднання з мережею, проте чим далі клієнти від Кремнієвої долини, тим більше проблем із зв'язком. Так, на годинниках можуть початися проблема зі зв'язком через BlueTooth, через що ви не зможете стабільно зв'язуватися з iPhone та іншими пристроями на базі iOS.
  • Зовнішні дефекти і фізичні ушкодження — різного роду подряпини, збої, вм'ятини, тріщини, зрив фарби, вмёятини накорпусі та інше. Все це виправляється нашими фахівцями, замінюються корпуси, окремі деталі і внутрішні деталі.

Ремонт розумних годинників (smart watch) і фітнес годинників (жіночі, чоловічі, дитячі) — як допомогти фахівцю?

  • Якщо поламався розумні годинник, не намагайтеся самостійно розкривати кришку і чіпати плату. Некваліфіковані дії тільки погіршать становище.
  • Чесно дайте відповідь на питання: що ви робили перед тим, як пристрій вийшов з ладу? Скажіть про це майстру — це прискорить знаходження причини поломки.
  • Не відкладайте візит у ремонтну майстерню Apple Center — чим швидше принесете до нас пристрій, тим швидше отримаєте його назад справним.

Співробітники Apple Center в рази швидше полагодять розумний годинник, якщо ви визначите проблему, з якою необхідно впоратися. Найнеприємніші випадки завжди стосуються зовнішніх дефектів, адже ніколи не знаєш — пр ипадінні ч иударові пошкоджений лише корпус чи й середина.

Фітнес- годинники, дитячі смарт-годинники, жіночі та чоловічі смарт-годинники — кожен пристрій вимагає від власника правильного догляду. Щоб уникати поломок, дотримуйтесь таких правил:

Уникайте фізичних ушкоджень.

Уникнути зовнішніх дефектів можна за допомогою використання зручних ремінців. Придбайте до вашого пристрою стильний ремінець, який буде щільно прилягати до зап'ястя. Навіть незважаючи на те, що багато смарт-годинників водонепроникні — не слід купатись з ними.

Завантажуйте тільки ті додатки, в яких впевнені.

Не завантажуйте і не встановлюйте на смарт-годинник сторонні додатки, що розповсюджуються через apk-файли. Крім того, якщо у вас Apple Watch, тоді постарайтеся не синхронізувати їх з чужими iPhone або на запит сторонніх програм.

Експлуатуйте акумулятор смарт-годинника правильно.

Батарея може вичерпати всі свої сили, через що пристрій буде завжди відключатися або нестабільно працювати. Слідкуйте за запоказниками заряду і намагайтеся не користуватися годинником під час підзарядки.


Яка ціна на ремонт розумних годинників?

Ціна на ремонт годинника залежить від поломки та її ступеня.


Чи є гарантія на ремонт смарт-годинників?

Гарантія на ремонт будь-якої техніки в Apple Center до 3-х років.

У даній категорії немає товарів.