Apple Watch

Де купити Apple Watch? Звичайно в Apple Center

Apple Watch — це розумний годинник від Apple, який був представлений всьому світу в 2014 році. Використовувати пристрій можна виключно з версіями смартфонів від iPhone 6s і новіше. В Apple Watch включено ряд унікальних особливостей, які оптимізують працездатність. Наприклад, дисплей завжди відключений, але якщо перевести на нього очі, то він тут же виходить зі сплячого режиму. Можна відразу ж відключити дисплей — просто накрийте його долонею.

Звичайно, Еппл вотч призначені не тільки для точної передачі дати і часу, але і для інших корисних функцій. Для спортивних людей вбудована опція фітнес-трекер, яка вимірює пульс, веде підрахунок кроків і калорій. Разом з цим годинник спостерігає за варіабельністю серцевого ритму. Можна навіть порівнювати власні показники з показниками інших володарів Apple Watch за рахунок відправки даних по мережі.

Звідси випливає, що годинник підтримує доступ до інтернету, але дозволяє додатково користуватися SMS за допомогою голосового диктування. Природно, годинник підтримує технологію Siri, голосового помічника, розбудити якого можна коліщатком на годиннику.

Незважаючи на те, що пошта все-таки є в Apple Watch, але будь-який доступ до браузеру і безпосередній вихід в мережу у годинниках Эппл відсутній. Причому, навіть якщо ви почнете користуватися поштою, то відповідь не вдасться відправити, а тільки позначити повідомлення як важливого або непрочитаного.

Пам'ять Apple Watch до 2 ГБ, що дозволяє завантажити музику і насолоджуватися нею під час тренувань, піших прогулянок, поїздок в метро чи на іншому громадському транспорті. Стежити за навантаженнями допоможе ремінець KardiaBand для годинника Apple Watch, який допоможе зробити кардіограму з результатами на екрані пристрою. Apple Watch — надійний супутник людей з діабетом, тому що годинник оснащений датчиком визначення рівня цукру в крові.


Характеристики розумних годин Apple Watch

Відразу після придбання еппл вотч необхідно провести синхронізацію годинника зі своїм смартфоном. Все, що вам потрібно зробити — піднести годинник до камери так, як це показано в меню смартфона. Це дозволить не тільки отримати доступ до нових функцій, але і запуститити автоматичне скачування на годинник всіх відповідних програм, вже завантажених на iPhone. Для цього варто активувати Bluetooth, але є варіант застосувати Wi-Fi, якщо і смартфон, і годинник підключені до єдиної мережі.

Параметри діагоналі і матеріалів різняться від моделі до моделі, однак все годинник оснащені:

  • Сенсорним екраном.
  • Операційною системою iOS.
  • Ремінцем, що знімається, з різними розмірами — S/M/L.
  • Пам'яттю від 2 ГБ і вище. Остання модель включає 32 ГБ пам'яті.
  • Водонепроникністю.

Яка ціна на Apple Watch?

Купити Apple Watch можна в трьох лінійках (Apple Watch, Apple Watch Sport і Apple Watch Edition), але різних поколінь.

У 2020 році вийшло 6-е покоління Апл Вотч, а також унікальний пристрій Watch SE за зниженою вартістю на базі 5-го покоління. Ціна змінюється від покоління до покоління, але самим дешевими і актуальними є годинник 3-го покоління. Відгуки показують, що величезна кількість людей раді придбаному пристрою. Гаджет допоможе тим, хто постійно переміщається по місту, займається спортом, веде активний спосіб життя і просто стежить за своїм здоров'ям.


У даній категорії немає товарів.