Вживані MacBook

Вживаний ноутбук Apple — надійний ноутбук за зниженою ціною і з гарантією до 12 місяців в магазині Apple Center. Залишилося тільки підібрати модель.


Як купити б/у макбук?

Перед покупкою ноутбука Еппл, що вже був у вжитку, рекомендуємо зробити кілька простих маніпуляцій, щоб упевнитися, що цей пристрій — гарний вибір. Візуально огляньте б/у MacBook на наявність подряпин, відколів на корпусі тощо. Зовнішній вигляд не впливає на роботу девайса, але допоможе знизити ціну на нього. Консультанти з Apple Center — гідні помічники при підборі техніки як за станом вживаного пристрою, так і за характеристиками макбука.

Якщо ви хочете ноутбук з високою продуктивністю, тоді дивитися варто в першу чергу на макбуки 2019–2020 років, які продаються в різних комплектаціях. Звичайно, що на місці ви зможете перевірити чи справно працює пристрій і тільки після цього придбати його з гарантією.


Який вживаний макбук купити?

Нижче вказані основні лінійки макбуків із вказівкою на особливості комплектації кожної з лінійок. Це допоможе у виборі ноутбука Apple MacBook б/у.

  • MacBook — поширена модель з найнизчими характеристиками, яка однак дозволяє працювати швидко і якісно. Якщо ваша професійна діяльність пов'язана з швидкодією комп'ютера, тоді однозначно не рекомендується брати дану модель.
  • MacBook Pro — постачається у двох номерних моделях (13 і 16 за кількістю дюймів). З діагоналлю в 13 дюймів ноутбук пропонує власникам: процесор на вибір — Intel Core i5 / i7 або чіп M1, а також ОЗУ до 16 ГБ і сховище на 2 ТБ. Версія з 19 дюймами пропонує: процесор i7 / i9, ОЗУ до 64 ГБ і сховище на 8 ТБ. Зверніть увагу на MacBook 13, який буде без підзарядки триматися на 9 годину довше, ніж MacBook 19.
  • MacBook Air — витончена версія зі слабшими характеристиками, якщо порівнювати з версією Pro. У 13-дюймовому екрані ви знайдете відображення кращих технологій, серед яких: SSD на 256 або 512 ГБ, ОЗУ на 8 ГБ, зручні порти Thunderbolt з високою швидкістю, а також фірмовий дисплей Retina з технологією True Tone.

Кожна з моделей підтримує нову операційну систему Big Sur, оптимізовану під усі сучасні завдання кожного користувача.


Чому купити вживаний MacBook в Apple Center вигідно?

Для того, щоб купити вживаний MacBook в Apple Center є, як мінімум 3 причини:

  1. На вживану техніку поширюється гарантія до 12 місяців.
  2. Дїє миттєва розстрочка.
  3. Можна купити техніку, сплативши її частинами.

В Apple Center ви знайдете не тільки вживаний ноутбук фірми Apple на будь-який смак, але зможете придбати для нього практичні або модні аксесуари!

У даній категорії немає товарів.