iMac

Моноблок iMac — цільний комп'ютер від Apple

Довгий час Стів Джобс з командою розробляли комп'ютери Macintosh, проте на 1998 рік представили світу моноблок Apple. Суть цього пристрою в тому, що користувачам пропонується цілісний комп'ютер з усім залізом всередині одного корпусу з екраном. Крім заліза, необхідного для стабільної продуктивності, всередині блоку поміщається також дисковий привід CD/DVD. Однак з 2012 його почали продавати окремо від блоку.

Все, що вам потрібно для активного використання — це клавіатура і миша, які купують окремо від моноблока, проте завжди пропонуються додатково в комплекті з ним. Ближче до нового тисячоліття компанія вирішила відмовитися від застарілих інтерфейсів ADB, так що в новій моделі перейшла на популярний USB-порт. Разом з цим відмовились і від дискет.

Найперша модель з концепцією «моноблок» була досить громіздкою, мала опуклий екран монітора і важила до 16 кг. Незважаючи на спробу оптимізувати процеси продуктивності, модель від Apple все ж багато в чому відставала від Intel Pentium. Тому на початку 2000-х з'явився звичний всім плоский екран, а сам моноблок був перейменований в iMac G3 за назвою внутрішнього процесора на той момент.


Огляд комп'ютера Apple

Зараз можна купити iMac 21,5 дюймів і iMac 27 дюймів — це дві основні моделі зі злегка різними параметрами, про що мова нижче.

Характеристики iMac 21,5 дюймів

  • Процесор — 6-ядерний Intel Core i7 у восьмому поколінні з активованим режимом прискорення Turbo Boost, що підвищує частоту до 4,6 ГГц.
  • Дисплей — Retina з роздільною здатністю 4K Retina. Retina має кращу щільність пікселів на екрані, за рахунок чого досягається висока чіткість зображення.
  • Графічний процесор — до 4 ГБ пам'яті HBM2 з 20 обчислювальними блоками.
  • Накопичувач — твердотільний (SSD) з 1 ТБ пам'яті. SSD забезпечує швидшу роботу з файлами — читання і завантаження.
  • Периферія — в моноблок вбудована камера FaceTime з роздільною здатністю 720p. Мікрофон і високоякісні динаміки на місці.

Характеристики iMac 27 дюймів:

  • Процесор — 10-ядерний Intel Core i9 в 10 поколінні з активованим режимом прискорення Turbo Boost, що підвищує частоту до 5 ГГц.
  • Дисплей — Retina з роздільною здатністю 5K Retina та використанням технології True Tone для передачі зображення в максимально реалістичних барвах.
  • Графічний процесор — до 16 ГБ пам'яті GDDR6, що швидше в 6 разів стандартної пам'яті на 8 ГБ. Використано 40 обчислювальних блоків.
  • Накопичувач — твердотільний (SSD) ємністю 8 ТБ пам'яті.
  • Периферія — камера FaceTime з роздільною здатністю 1080p, а також мікрофони студійної якості.

Кожна модель використовує скло з нанотекстурою, що не дає відблисків від сонячного світла з монітора. Підвищується і якість деталей на екрані за рахунок нанотекстури. Оснащені моноблоки портами Thunderbolt 3, серед яких до 4 USB роз'ємів, один для навушників, для SDXC карти і підключення до мережі. Bluetooth 5.0 в наявності!


Де купити моноблок Apple? Звичайно в Apple Center

Купити iMac можна на нашому сайті Apple-Center. Уважно розгляньте особливості кожної моделі, щоб вибрати собі найбільш придатну. У більшості випадків дорожчий і більший розмірами моноблок iMac з екраном в 27 дюймів необхідний для дизайнерів, художників і тих, хто постійно працює в різних графічних редакторах, включаючи Photoshop, Illustrator і інші подібні програми. Для тих, кому діагональ екрану не важлива, відмінно підійдуть більш компактні iMac 21,5". На додаток ви отримуєте не просто швидкодію, але і захист Apple T2 Security Chip, який шифрує дані і забезпечує безпечне завантаження. Функцією «Привіт, Siri!» оснащена кожна модель.

У даній категорії немає товарів.