Електротранспорт

Персональний електротранспорт — це порівняно нове явище, але навіть найулюбленіші пристрої іноді ламаються. Ремонтна майстерня Apple Center здійснює практично всі види робіт з ремонту персонального електротранспорту. Ремонт електротранспорту - ціна, діагностика, ремонт акумуляторів, коліс й інші види ремонтних робіт з ремонту електротранспорту в Apple Center.


Гарантія на ремонт електротранспорту

В Apple Center гарантія на ремонт будь-якої техніки до 3-х років.


Ремонт персонального транспорту в Apple Center

Ми продіагностуємо та полагодимо ваш електровелосипед або скутер, повідомимо про ціни. Які ж нсеправності ми відремонтуємо:

  • Лампи освітлення — повна заміна на нові лампи для вільного пересування в умовах нічного часу доби.
  • Калібрування — може статися, що транспорт перестане їздити, хоча буде повністю на ходу. В такому випадку необхідно провести калібрування пристрою, ціна якого залежить від транспортного засобу.
  • Мотор, колеса і двигуни — пошкоджену деталь варто полагодити або замінити. При заміні деталі час і вартість ремонту можуть збільшитися.
  • Ремонт коліс — зазвичай застосовується для електросамокатів, велосипедів та електрокарів. Ціна послуги обговорюється окремо, в залежності від того, яка модель транспортного засобу.


Комплекс послуг по ремонту електричного транспорту

План ремонту багато в чому залежить від ступеня поломки, так що можуть знадобитися різні інструменти. Проблеми в більшості випадків виникають наступні:

  •  Бортовий комп'ютер — все, що пов'язано з електронікою й управлінням, а також з заведенням автывки або скутера. Комп'ютер може мати зовнішні дефекти або внутрішні пошкодження, пошкодження на рівні елеткронікі або програмного забезпечення
  • Живлення — в якийсь момент може перестати подаватися живлення, через що транспорт не зможе завестися. Хоча проблеми при зоводы можуть статися і не через живлення, але нашы спецыалысти і з цим впораються. Також проводимо ремонт та заміну акумуляторів.
  • Заміна запчастин — ми не тільки ремонтуємо, але і замінюємо деталы, якы вийшли з ладу: колеса, двигуни, мотори, система, контроль якості.

Крім цього фахівці ремонтної майстерні Apple Center проводять косметичні ремонтні роботи, покликані поліпшити зовнішній вигляд вашого особистого транспорту. Проводиться і технічне обслуговування з чищенням деталей.

Команда фахівців Apple Center відремонтує не тільки серйозну транспортну техніку, але й простіші пристосування для пересування — сеґвей, електросамокати, гіроскутери, моноколеса, Електроскейт. Дізнавайтеся подробиці за телефоном або безпосередньо за адресою, які розміщені у розділі «Контакти».

У даній категорії немає товарів.